Jazykové kurzy

Jazykové kurzy = investice do své budoucnosti

Každé vzdělávání vyžaduje hodně práce, času, peněz a naší vůle. O to více to platí u studia cizích jazyků, kdy pouze pravidelnost a dlouhodobá trpělivost přináší tolik požadované  a očekávané „růže“. Mezi ty řadíme především postup v kariéře, osobní růst, svobodné cestování, dobré výsledky ve škole a také větší sebevědomí. Proto vždy pečlivě zvažujte, do jaké jazykové školy se přihlásíte a kam vlastně vkládáte své finanční prostředky k uskutečnění svých snů a cílů. A také promyslete, jaký jazyk a proč studovat. Je právě pro mě podstatná kvůli vysoké škole angličtina, kvůli cestovatelským snům španělština, kvůli přátelům italština nebo kvůli příbuzným francouzština? V práci by se možná hodila němčina nebo ruština …

Jazykové kurzy a jejich kvalita

jazykové kurzy v jazykové škole Amigas Brno

Kvalita současných jazykových kurzů v soukromých jazykových školách je narozdíl od některých základních a středních škol poměrně vysoká. Jazykové školy nabízí různé formy a metody výuky a zajímavější podání a přístupy. Mnoho lidí z řad dospělých volí obecné odpolední nebo večerní jazykové kurzy, maturantům vyhovuje díky denní intenzivní výuce a zachování statusu studenta jednoleté pomaturitní studium, podnikatelé, manažeři, doktoři, ale i rodiče dětí volí často individuální výuku.

Výhody studia jazyků v jazykových kurzech

Chcete si najít přátele na sociálních sítích i mimo Českou republiku, komunikovat s lidmi na druhé straně zeměkoule a získávat nové informace, podněty a kontakty? Studujte jazyky. Studujte v jazykových kurzech angličtinu, italštinu nebo španělštinu, zpívejte, čtěte a sledujte filmy. Pochopíte různé kultury, rozšíříte si znalosti a vlastní obzory, potrénujete mozkové závity. V naší jazykové škole Amigas Brno vám nabídneme výuku 6 světových jazyků a až 60 různých termínů kurzů včetně velké škály úrovní.

Jazyková škola Amigas, Brno

• jediná akreditovaná jazyková škola v ČR na výuku Callanovou metodou
  • 14 let zkušeností a působení na poli jazykového vzdělávání
  • konverzační metody aplikovány i v ostatních kurzech španělštiny, italštiny a francouzštiny